Lysstyring

Installasjon av et lysstyringssystem kan gi flere fordeler, spesielt når det gjelder energibesparelser. Eksempler er Redusert energiforbruk, Økt levetid på belysningsutstyr, Forbedret brukerkomfort

 

Digidim RS-16 overgangsett Elko Hvit

Varenr: 2010001875
Digidim RS-16 overgangsett Elko Hvit Digidim RS-16 overgangsett Elko Hvit Digidim RS-16 overgangsett Elko Hvit
3d printet RS-16 ramme og senterplate for montering av Helvar 13x bryter moduler i RS16 system. Følger med to avstandsstykker som kan brukes ved montering i Elko jukseboks for at ramme ikke skal skal bøye seg ved tilskruing og to stk m2.5x13 maskinskruer for feste av sentralplate. Elko ramme RS16 L571 kjøpes ved siden av.

Overgangsramme til Elko rammer for våre 13xx Dali og Dali 2 brytere.

3d printet RS-16 ramme og senterplate for montering av Helvar 13x bryter moduler i RS16 system.

Følger med to avstandsstykker som kan brukes ved montering i Elko jukseboks for at ramme ikke skal skal bøye seg ved tilskruing og to stk m2.5x13 maskinskruer for feste av sentralplate.

Elko ramme RS16 L571 kjøpes ved siden av.

Hvit.